צרו איתנו קשר לפרטים על טיפולים קורסים והכשרותהפרעת קשב Add

מהי הפרעת קשב?

המערכות השונות במוחנו פועלות במהירויות שונות: תדרים שונים של גלי מוח.
הפרעת  קשב וצורותיה הרבות היא הפרעה במערכת העצבים המרכזית הגורמת לקשיים קשב וריכוז, למידה וז זיכרון, קשיים במערכות יחסים אישיות ומקצועיות.  הפרעת קשב יכולה להיות מלווה בהיפראקטיביות (פעילות יתר) ואימפולסיביות אך זו אינה תנאי להפרעת קשב.

קשב ולמידה מזוהים עם פעילות גלי מוח מהירים. הפרעות בקשב ובלמידה מזוהים עם פעילות גלי מוח  איטיים.בהפרעת קשב המוח לא מפיק  את גלי המוח האחראים למצבים של ריכוז – טווח גלי ביתא. הביטוי הנוירולוגי להפרעה זו הוא פעילות גלי מוח נמוכים במצבי למידה וריכוז. מצבו של אדם הסובל מהפרעת קשב מחמיר כאשר הוא מתבקש להתרכז:  פעילות גלי המוח יורדת הוא אינו יכול לשמור על ריכוז וקשב לאורך זמן. .זו הסיבה שתרופות מעוררות (פסיכו- סטימולנטים כגון ריטלין, אדרל, קונצרטה) נבחרו לטיפול באנשים הסובלים מהפרעת קשב: הן להרגעה והן להגברת הריכוז.

שיטת רביב לטיפול בהפרעת קשב

התוכנית מבוססת על רצף של תרגילים המכוונים וממוקדים המעוררים את פעילות של גלי מוח הגבוהים המאפשרים יכולות  מיקוד קשב וריכוז טובים יותר המתבטאים ב: ♦   מיקוד ♦   התמדה ♦   סלקטיביות ♦   קצב מתחלף ♦   חלוקת קשב ♦   תכנון מודעות ♦  הערכת זמן ומהירות ♦

אימון אישי ADD coaching

פיתוח כישורי חיים המאפשרים התמודדות עם הקושי בריכוז, באימפולסיביות ו/או בהיפר-אקטיביות.
האימון האישי מאפשר הבהרתם של יעדים אישיים ומקצועיים תוך פתוח ויישום אסטרטגיות המתאימות לאישיותו של המטופל ולסביבתו המשפחתית, החברתית והמקצועית.
ויסות יעיל של פעילות גלי המוח מאפשר גמישות מנטלית טובה,יכולות קוגניטיביות גבוהות, למידה יעילה, שליטה בהתנהגות ובמתח ותפקוד טוב בכל תחומי החיים.