הצלחה בטיפול הפרעות קשב ודיסלקציה

סיפור אישי ממטופל של שיטת רביב

שלום שמי שחר בטיט בן 17 מחיפה,
כשהייתי בן 9 אבחנתי כילד דיסלקטי עם בעיות קשב וריכוז  ADHD אבל זה לא משנה השם  אני לא יכולתי לקרוא ולכתוב כמו כל ילד בגיל שלי שהייתי מנסה לקרוא הייתי קורא שורה ואת השורה שמתחתיה ולא בסדר שצריך להיות היו לי בעיות בכתיבה ובעיות מוטוריות קשר בין יד לעין) היה קשה לי לעשות שני דברים בו זמנית ובמיוחד קשה להתרכז).

בגיל 11 אחרי התדרדרות בלימודים אימא שלי החליטה לקחת אותי לכל מיני מקומות לילדים עם בעיות קשב שום מקום לא עזר ושיפר את המצב עד שהגענו למקום שנקרא מכון רביב  המנוהל על ידי ברק בן שמחון.
הגעתי עם המון פחד ואי ידע  ילדים בגיל 11 ידעו לשיר את האלף ב מההתחלה עד הסוף אני הייתי נתקע באות ס ולא זוכר את ההמשך בעזרת עבודה והמון סבלנות מצד ברק והמכון הצלחתי להתאמן בכל מיני שיטות של קריאה ( שיטת השמיניות) לאט לאט  ראו שיפור בציונים שלי ברצון שלי ללמוד מכוון שהייתי ילד בלגניסט כי לא הצלחתי ללמוד בכיתה העיפו אותי מהשיעורים ולאחר עבודה עם ברק חזרתי לשיעורים ללמידה ואפילו נהניתי ללמוד. אפשר להגיד שברק הציל את החיים שלי, כי אם הייתי ממשיך להיות ילד שלא לומד (ולא כי לא רציתי ללמוד רציתי מכל הלב אלא כי לא הצלחתי ללמוד ) מי יודע לאן הייתי מגיע היום.
לימודים בתיכון וחטיבת בינים כשהמשכתי בלימודים נשארתי בקשר עם ברק וסיפרתי לו על התקדמותי אני בכיתת אומץ היום כיתה מיוחדת לילדים עם בעיות קשב וריכוז של לי ציונים טובים קיבלתי במתמטיקה בבגרות 80 ויש לי עוד בגרויות ולימודים לפניי דבר אחד אני בטוח ללא העזרה של הברק והמכון למידה בבית ספר רגיל במסגרת רגילה לא הייתה אפשרית.