מכתב תודה על טיפול בADHD

11.5.18

צילה יקרה,

הגענו אלייך לפגישת הכרות לפני קצת יותר מחצי שנה על-מנת לנסות לעזור לבננו בן ה – 10 עם ADHD קשה. מבלי להכיר את שיטת רביב ומבלי להבין דבר על השיטה, הגענו סקפטיים מאוד מאחר וניסינו כבר הכל ללא הצלחה, אך מוכנים לנסות כל דבר כדי לעזור לבננו ולעשות כל מה שיידרש כדי להקל עליו בביה”ס.

 

הגענו הביתה והסברנו לו וניסינו לשכנע (מבלי שנבין לגמרי בעצמנו במה מדובר) שהנה מצאנו שיטה שתעזור לו ותקל עליו ושהפעם זה באמת יעבוד (כי הרי ניסינו כמעט הכל – טיפולים ושיטות שעלו לנו המון כסף ובסוף לא צלחו)

בננו לא הצליח לשבת שיעור שלם בכיתה, קרא מאוד לאט עם בעיות בהבנת הנקרא, לא האמין בעצמו מאחר וחווה רק כישלונות היה מתוסכל מאוד וצבר פער גדול מאוד משאר בני הכיתה.

 

היום לאחר חצי שנה הוא קורא מצוין ואף מבין מה הוא קורא, מצליח לשבת שיעורים שלמים בכיתה, הצליח ללמוד בקלות את לוח הכפל בהליכה בשמיניות, מאוד התקדם בכל המקצועות, הוא רואה את השיפור וגם המוטיבציה והרצון להצליח מאוד עלו.

 

תודה רבה רבה על האכפתיות, על הקשר עם המחנכת וביה”ס למרות שאת לא צריכה לעשות זאת, על ההשקעה, הסבלנות, ההקשבה בתקופה שהיה קשה לו מאוד להמשיך מאחר והשבוע שלו עמוס ולא נשאר לו יום פנוי לחברים, המסירות והרצון הגדול לעזור לו להצליח.

 

תודה שחשפת אותנו לשיטה שתלווה אותו  עוד הרבה שנים

 

תודה 🙂